Mid/Senior Back-end Ruby on Rails Engineer
Ruby on Rails, Node.js, Python/Django
Rzeszów, Białystok, Łódź, Zdalnie

Opis pracy

Poszukujemy utalentowanych programistów z dobrą znajomością języka angielskiego, którzy dołączą do naszego zespołu, gdzie będą pracować nad tworzeniem nowych systemów oraz rozszerzaniem i ulepszaniem istniejących funkcjonalności.

Obowiązki

  • Projektowanie i wdrażanie aplikacji internetowych oraz mobilnych opartych na technologii Ruby On Rails
  • Implementacja logiki biznesowej oraz jej integracja do obecnych komponentów systemowych
  • Rozwój i integracja obecnych systemów
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Współpraca z zespołem, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem
  • Przeprowadzanie testów manualnych oraz automatycznych
  • Współpraca z zespołem Front-endowym
  • Code reviews

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w tworzeniu komercyjnych aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego – poziom min. B1/B2
  • Mile widziana znajomość oraz doświadczenie w pracy z Node.js, Python/Django
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole
  • Sumienność, odpowiedzialność, proaktywność
  • Silna orientacja na rozwój, szczególnie w dziedzinie tworzenia aplikacji
  • Umiejętności abstrakcyjnego i analitycznego myślenia
  • Praktyczna znajomość systemów kontroli wersji Git
  • Umiejętność pisania czytelnego, wydajnego oraz skalowalnego kodu
  • Praktyczne doświadczenie z pisaniem testów w RSpec

Benefity

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Współpracę z doświadczonymi zespołami deweloperskimi
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szansę na rozwijanie kompetencji twardych oraz miękkich
  • Cykliczne spotkania techniczne, na których dzielimy się wiedzą
  • Pracę w międzynarodowym zespole
  • Interesujące projekty dla dużych, międzynarodowych klientów
  • Lekcje angielskiego
  • Zapewniamy komputery/narzędzia do pracy
  • Pozapłacowe benefity pracownicze